مشتزنی

 با تو جه به ناکامی تيم مشت زنی در  رده های اسيايی سران حکومت به فکر چاره افتادند و ترور شيخ جنت مکان احمد شيخ ياسين افق های تازه برای تاريخ مشت زنی ايران به ارمغان اورد . در همين راستا در پی يک فراخوان همگانی و گسترده از ملت هميشه در پشت صحنه دعوت شد تا دستکش های خود را بار ديگر به همراه اورده تا در روز جمعه مشت محکمی بر دهان و چند جای اعم از حساس و غير حساس کوفته تا هم سرو سامانی به وضعيت مشتزنی داده و هم بار ديگر نشان دهند که تمامی مردم ايران با تمام وجود در پشت سر مردم فلسطين هستند( هوی فکر بد نکن) لذا همه چشم به روز جمعه دوخته بودند (يعنی ديروز) اما ملت در کمال ناباوری و بدور از فير پلی (بازی جوانمردانه) دستکش های خود را  به دور انداختند و دست از مشتزنی کشيدند اما با تمام قوا اعلام کردند ای فلسطين ما پشتت هستيم.

زولبيا دات نت 

در راستای استقبال شما هموطنان گرامی و  استقبال بيش از حد شما از اين مکان30.gif ما را بر ان داشت تا دات کام شويم و شديم اما به دليل پاره ای از مسايل حالا دات نت شديم و از ۴ شنبه همين هفته انجا مينويسيم لذا از همه شما  به مراسمی که در اين روز در زولبيا . نت به صرف چای و شيرينی و البته شام برگذار است دعوت مينماييم لطفا از اوردن بچه خودداری فرماييد خانوما هم لطفا با حجاب کامل و بدور از هر گونه بزک دوزک تشريف بيارن در ضمن از دوستان خواش ميشود قبل از  وارد شدن   ادرس اينجا را به خاطر  بسپارن و يه لينک نا قابل در بلاگشان قرار دهند.

در حال حاضر به زولبيا دات نت نرويد چون بر ميگرديد همين جا

zOLbiA.nET     c0MinG s0oN

/ 67 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آشنا ( ای دختر زیبا )

سلام دوست من در سال نو برای شما و خانواده و وبلاگتان آرزو موفقيت و شادی می کنم / اگر کم سر می زنم مطمئن باش فراموشت نميکنم سرم شلوغ است کم وقت می شود به اينترنت وصل شوم / خدا يار و همدلتان

مصطفی

سلام حالتون خوبه خيلی قشنگ بود راستی يک تماس با من بگير کارت دارم.

ali

من ديگر نيستم چون.....تا ۲ سال ديگه بابای...بيا ميفهمی...تحويل گير جــــون..

leila

سلام آپديت کردم خواستی يه سر بزن

Aksestan

http://www.parsbusiness.net/akx/akslogo

Aksestan

نزديک ۲ هفته اس چپ و راست ميگم لوگوی منو عوض کن....لطفا سريعتر ترتيبشو بده....دات کام شدنت هم مبارک.

sara

سلام. ما آپ ديت کرديم.

آرمين گيله مرد

سلام ...حيف .. دوست داشتم بيام شيرينی بخورم اما دين من بمن اجازه نميدهد جايی که خانم ها حجاب دارند بروم وگرنه ميروم جهنم ... ای داد بيداد من الان در محله صليب کوه در برلين هستم و اينجا خانم ها حجاب کامل دارند ... با اجازه من در برم تا جهنمی نشدم :-)

EM@D

سلام دوستان اينم اطلاعات دامين زولبيا راستی اين آدرس که کار نميکنه : Registration Service Provided By: RegisterFly.com Contact: support@RegisterFlysupport.com Visit: http://www.RegisterFly.com Domain name: zolbia.Net Registrant Contact: PGRco.com Arash Pourkabirian (webmaster@pgrco.com) +1.9133280216 Fax: none 1 2, 81948 US Administrative Contact: PGRco.com Arash Pourkabirian (webmaster@pgrco.com) +1.9133280216 Fax: none 1 2, 81948 US Technical Contact: PGRco.com Arash Pourkabirian (webmaster@pgrco.com) +1.9133280216 Fax: none 1 2, 81948 US Billing Contact: PGRco.com Arash Pourkabirian (webmaster@pgrco.com) +1.9133280216 Fax: none 1 2, 81948 US Status: registrar-lock Name Servers: NS1.VATANHOST.COM NS2.VATANHOST.COM