عطشی بی پايان

آره همين ۲ روز پيش بود که داشتیم با يکي از دوستامون که اسم بلاگش هم مرمره چت می کرديم از اين که دوباره گير دادن های اماکنی ها تو شهرمون(بابل)زياد شده ميگفتيم که يهو گفت يه سر به بلاگ من بزنيد که يه مطلبی توش نوشته.ما هم رفتيم و ديديم که بين صحبت هاش يه آدرسی رو داده اول فکر کرديم که چی ميتونه باشه . حالا اگه شما هم ميخواهيد بدونيد ما چی ديديم رو اين کليک کنيد.
اين دوست ما که اسمش مرجانه يه چيزی هايی نوشت که منم عين اونها رو براتون مينويسم:
(''پس از تعجب اوليه که چه کسی اين تصوير را برداشته است ٬ دلم به حال جوانان ايرانی سوخت که نه امکان ازدواج دارند و نه جامعه و عرف به آنان چنين اجازه ای را می دهد و چه نترس شده اند در مقابل انواع بيماريها .
البته من اصلا کار آنها را رد و يا قبول نمی کنم ولی خوب جوان هستند و مگر چند درصد آنها می توانند بر روح تشنه ی خود غلبه نمايند ؟
به نظر شما راه حل چيست ؟")
حالا تفسیر ما:
اولا دلمون برای هیچ کدوم از اینها نسوخت ثانیا این 2 جوون دانشجو که تو پارک لاله دست به چنین کارهایی میزنند خودشون رو زیر سوال میبرند چون یه مکان عمومی که جای اینکارا نیست البته این فقط نظر خودمونه و نظر هر شخصی محترمه چرا که این روزا تو تهران جا واسه این کارا کم نیست لازم نیست تو پارک که اونم یه فیلمبردار فضول توشه(اگه با فیلمبردار هماهنگ نکرده بودن تازه) دست به چنین اعمالی بزنن.خب بالاخره همه جوونن و نیاز دارن به.... ولی نه تو پارک

/ 1 نظر / 11 بازدید
سايت زنده رود

کلیپهای نوروزی در زنده رود. http://www.zendehrood.com/Default.asp?Body=cliplist&step=1&special=1